Про компанію

Мотори Mosel використовуються для управління жалюзі, маркіз, захисних ролет та гаражних воріт. Мотори видають мінімум шуму при роботі, прості в монтажі і легкі в налаштуванні. Всі вироби компанії Mosel приводь тестуються в екстремальних умовах, що вселяє впевненість щодо якості приводів Mosel для рольставнів, маркіз, жалюзі, раф штор цієї Турецької компанії.

Переваги Mosel

Електроприводи Mosel – це відмінне рішення для тих, хто цінує передові технології, комфорт і безпеку, високу якість життя і престиж в нестандартних умов експлуатації при низьких і підвищених температурах (наприклад, у виробничих приміщеннях).

При виробництві мотори MOSEL проходять ряд випробувань.

Труба двигуна проходить випробування в соляній ванні протягом 72 годин.

Підшипники розраховані для роботи при навантаженні 2800 об/хв.


Чутливий аналіз розмірності захисної сили в гальмівній системі

Вібраційний аналіз високошвидкісних і інших частин двигуна і коробку системи

Термічний аналіз двигунів.

 

 

 

Всі двигуни MOSEL виготовляються з високоякісних комплектуючих, що дає можливість двигуну працювати довго без перебоїв.

Для вирішення проблем, які виникають при застосуванні потрібного обладнання і нових методів для сучасних систем, регулярно дилерам виявляється технічна допомога. Додатково до ринку Туреччини, ми надаємо послуги в таких країнах як Україна, Азербайджан, Грузія, Росія, Молдова, Болгарія і Румунія.

Наша мета, здійснити установа довгострокових торгових відносин з надійними дилерами, які з легкістю зможуть зрозуміти технічне навчання, професійну діяльність та діяльність з підтримки ринку надану з боку Mosel.